TISSOT Chrono XL Classic karóra T116.617.33.051.00
Ez a modell egy igazi, feltűnő „statement” darab. A 45 mm-es masszív tokméret és a teljes arany kialakítás tekintélyt parancsoló, fényűző megjelenést kölcsönöz az órának. Ezt a csillogást a fekete számlap komolysága nagyszerűen ellensúlyozza, így elkerüli a túlzott hivalkodást, de mégis garantáltan vonzza a tekinteteket. Kifejezetten azoknak a férfiaknak készült, akik szeretik a markáns, nagyméretű, tradicionális arany színű ékszerórákat, mindezt a megbízható svájci sportórák robusztus felépítésével párosítva.
225.900 Ft
1 készleten (utánrendelhető)
| Márka | TISSOT |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | 4 köves Svájci quartz |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Arany |
| Óratok átmérője | 45mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Arany |
| Csatzár típusa | Kétrészes pillangózár nyomógombbal |
| Funkciók | Stopper, dátum |
| Számlap színe | Fekete |
| Lünetta színe | Arany |
| Súly | 175g |







