TISSOT Chrono XL Classic karóra T116.617.37.097.00
A TISSOT ezen modellje egy igazi terep-kronográf. A sötét, matt tokozás, a kekizöld számlap és a szintén zöld szövetszíj kombinációja miatt ez az óra az „urban explorer” (városi felfedező) és a taktikai military vonalat képviseli. Tökéletes választás a laza, hétvégi „outdoor” programokhoz, kiránduláshoz, vagy egy vagány farmer-póló szetthez a mindennapokban. Nem akar elegáns lenni, és pont ez az egyedi, robusztus vadság a legnagyobb vonzereje!
175.900 Ft
1 készleten (utánrendelhető)
| Márka | TISSOT |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | 4 köves Svájci quartz |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Fekete |
| Óratok átmérője | 45mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Textil |
| Óraszíj színe | Zöld |
| Csatzár típusa | Tüskezár |
| Funkciók | Stopper, dátum |
| Számlap színe | Sötétzöld |
| Lünetta színe | Fekete |
| Súly | 81g |






