TISSOT Seastar 1000 Powermatic 80 karóra T120.407.11.051.00
A fekete számlapos, acélszíjas búváróra a férfidivat „Szent Grálja”, hiszen a James Bond-filmek óta tudjuk, hogy ez a stílus a tengerparttól kezdve a tárgyalóteremig (akár egy öltönyhöz is) mindenhol megállja a helyét. A 43 mm-es méret kellően sportos és maszkulin, a fekete kerámia lünetta pedig egyértelmű luxus-érzetet ad az órának. Ez a Seastar 1000 egy elnyűhetetlen, mindennapi svájci társ (egy igazi „GADA” óra), amely a Powermatic 80 szerkezetnek köszönhetően a mechanikus óragyártás iránti tiszteletet is magában hordozza.
369.900 Ft
2 készleten (utánrendelhető)
| Márka | TISSOT |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Automata, 25 köves, kézzel is felhúzható Svájci szerkezet |
| Vízállóság | 30ATM (300m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 43mm |
| Hátlap | Üveg |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst |
| Csatzár típusa | Kétrészes pillangózár biztonsági zárral, és búvárhosszabbítóval |
| Funkciók | Dátum, forgatható lünetta, koronazár |
| Számlap színe | Fekete |
| Lünetta színe | Fekete |
| Súly | 180g |







