TISSOT Seastar 1000 karóra T120.410.22.051.00
A fekete és az arany párosítása a sportórák világában egyértelműen a luxust és a klasszikus „yacht-club” életérzést képviseli. A kétszínű (ezüst-arany) kialakítás nagy előnye, hogy rendkívül praktikusan kombinálható mind ezüst, mind arany színű kiegészítőkkel (például övcsat, gyűrű). Ez a modell zseniálisan ötvözi egy 300 méteres mélységig vízálló, strapabíró sporteszköz paramétereit a 40 mm-es méret kényelmével és egy kifejezetten feltűnő, presztízst sugárzó ékszeróra megjelenésével. Tökéletes választás azoknak, akik egy megbízható mindennapi órát keresnek, de kedvelik az exkluzívabb, csillogóbb stílust.
222.900 Ft
1 készleten (utánrendelhető)
| Márka | TISSOT |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | 3 köves Svájci quartz |
| Vízállóság | 30ATM (300m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Ezüst, arany |
| Óratok átmérője | 40mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst, arany |
| Csatzár típusa | Nyomógombos, biztonsági záras pillangózár, gyorskioldós óraszíj |
| Funkciók | Dátum, forgatható lünetta, koronazár |
| Számlap színe | Fekete |
| Lünetta színe | Fekete |
| Súly | 134g |







