TISSOT Seastar 1000 Chrono karóra T120.417.11.091.01
A zöld számlapok térhódítása az óraiparban töretlen, és a Tissot ezzel a színátmenetes (fumé) zölddel az egyik legszebb árnyalatot alkotta meg. Bár a masszív, 45,5 mm-es méret, a kronográf felépítés és az acélszíj egy egyértelműen keménykötésű, technikai jellegű sportórává teszik, a sötétzöld számlap játéka eleganciát és modernséget visz bele. Kiváló választás azoknak, akik kedvelik a hangsúlyos, méretes órákat, és a hagyományos (fekete, kék) búváróra-színek helyett valami frissebbre, de mégis férfiasra vágynak, amit a hétvégi kirándulástól kezdve egy irodai, „smart casual” öltözékig szinte bármihez felvehetnek.
269.900 Ft
1 készleten (utánrendelhető)
| Márka | TISSOT |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | 4 köves Svájci quartz |
| Vízállóság | 30ATM (300m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 45.5mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst |
| Csatzár típusa | Kétrészes pillangózár biztonsági zárral, és búvárhosszabbítóval. |
| Funkciók | Stopper, dátum, forgatható lünetta, koronazár |
| Számlap színe | Zöld |
| Lünetta színe | Fekete |
| Súly | 180g |









