TISSOT Seastar 1000 Chrono karóra T120.417.11.421.00
A vörös/bordó számlap az utóbbi évek egyik legkeresettebb egzotikus óraszíne. Ennél a modellnél a piros szín nem hivalkodó, hanem a színátmenetnek köszönhetően meleg, mély és kifejezetten elegáns hatást kelt. A robusztus 45,5 mm-es acéltok és a kronográf funkció gondoskodik a kőkemény, férfias sportóra-megjelenésről, de a tüzes számlap miatt ez az óra egy izgalmas, „statement” darab is egyben. Tökéletes választás annak, aki szereti a nagyméretű, elnyűhetetlen svájci órákat, de a szokásos kék és fekete számlapok helyett egy sokkal karakteresebb, szenvedélyesebb dizájnt keres a mindennapokra.
269.900 Ft
1 készleten (utánrendelhető)
| Márka | TISSOT |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | 4 köves Svájci quartz |
| Vízállóság | 30ATM (300m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 45.5mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst |
| Csatzár típusa | Kétrészes pillangózár biztonsági zárral, és búvárhosszabbítóval |
| Funkciók | Stopper, dátum, forgatható lünetta, koronazár |
| Számlap színe | Bordó |
| Lünetta színe | Fekete |
| Súly | 183g |






