TISSOT Supersport Chrono karóra T125.617.11.041.00
A Supersport Chronograph a „maszkulin” sportórák iskolapéldája. A dizájnját az autósportok és a rögbi dinamikája ihlette: nincsenek rajta finomkodó részletek, csak vastag, hangsúlyos vonalak, egy határozott 45,5 mm-es acéltok, és a klasszikus sebességmérős (tachymeter) lünetta. A kék számlap és az ezüst acélszíj párosítása miatt viszont megvan benne az a mindennapi univerzális elegancia, ami miatt egy farmer-póló szetttől kezdve egy sportzakóig szinte mindenhez passzol. Tökéletes választás a nagy, férfias órák kedvelőinek, akik a tenger helyett az aszfaltot és a szárazföldi sportokat preferálják.
215.900 Ft
1 készleten (utánrendelhető)
| Márka | TISSOT |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | 4 köves Svájci quartz szerkezet |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 45.5mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst |
| Csatzár típusa | Nyomógombos, biztonsági záras pillangózár, gyorskioldós óraszíj |
| Funkciók | Stopper, dátum, tachymeter |
| Számlap színe | Sötétkék |
| Lünetta színe | Sötétkék |
| Súly | 188g |







