TISSOT Supersport Chrono karóra T125.617.21.051.00
A fekete-ezüst-arany (bicolor) kombináció mindig is a prémium sportórák sajátja volt. Míg a sima acél Supersport modellek „nyers” műszereknek hatnak, ez a változat az arany berakásoknak köszönhetően sokkal inkább egy exkluzív, figyelemfelkeltő ékszer. Zseniálisan ötvözi a 45,5 mm-es, autósportos, stopperes robusztusságot egy elegánsabb világgal. Kifejezetten ajánlott azoknak a férfiaknak, akik a nagyméretű, határozott kiállású órákat szeretik, és egy olyan modellt keresnek, ami egy sportos szett mellett egy feltűrt ujjú inghez vagy zakóhoz is tökéletes – és feltűnő – kiegészítőként szolgál.
225.900 Ft
1 készleten (utánrendelhető)
| Márka | TISSOT |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | 4 köves Svájci quartz |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 45.5mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst |
| Csatzár típusa | Kétrészes pillangózár nyomógombbal |
| Funkciók | Stopper, dátum, tachymeter |
| Számlap színe | Fekete |
| Lünetta színe | Fekete, arany |
| Súly | 188g |









