TISSOT Supersport Chrono Basketball Edition karóra T125.617.36.081.00)
A „Basketball Edition” zseniálisan ragadja meg az amerikai kosárlabda-kultúra lendületét. A teljesen fekete (stealth) tokozás, a szürke-fekete hálómintás számlap és az élénk narancssárga részletek egy rendkívül modern, dinamikus és fiatalos órát eredményeznek. Bár a tokméret továbbra is a klasszikus Supersport brutalitását hozza, a bőrszíjnak és a színvilágnak köszönhetően ez az óra egy ízig-vérig utcai viselet. Tökéletes választás a sportág rajongóinak, és mindenkinek, aki egy masszív, nagyméretű, figyelemfelkeltő svájci kronográfot keres a laza, mindennapi szettjeihez.
205.900 Ft
1 készleten
| Márka | TISSOT |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | 4 köves Svájci quartz szerkezet |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Fekete |
| Óratok átmérője | 45.5mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Valódi bőr |
| Óraszíj színe | Fekete |
| Csatzár típusa | Tüskezár, gyorskioldós óraszíj |
| Funkciók | Stopper, dátum, tachymeter |
| Számlap színe | Fekete, finom kosárlabdaháló mintával |
| Lünetta színe | Fekete |
| Súly | 104g |








