TISSOT PRX Powermatic 80 karóra T137.407.11.041.00
A 40 mm-es, kék „waffle” számlapos PRX Powermatic 80 a kollekció abszolút „zászlóshajója”, a mindennapi acél sportórák (GADA – Go Anywhere, Do Anything) egyik legjobb ár-érték arányú képviselője a piacon. Megjelenésében, anyaghasználatában és textúrájában a sokszorosába kerülő luxusórák (például a Patek Philippe Nautilus vagy az Audemars Piguet Royal Oak) esztétikáját hozza el elérhető áron. A sötétkék és az ezüst acél a legbiztonságosabb, legklasszikusabb párosítás, ami létezik: egy lazább hétvégi szetthez éppolyan tökéletesen illik, mint egy elegáns öltönyhöz. Ha egyetlen határozott, férfias, csúcstechnológiás svájci mechanikus órát keresel, ami minden élethelyzetben megállja a helyét, ezzel a modellel lehetetlen mellényúlni.
319.900 Ft
2 készleten (utánrendelhető)
| Márka | TISSOT |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Automata, 23 köves, kézzel is felhúzható Svájci szerkezet Nivachron™ antimágneses |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 40mm |
| Hátlap | Üveg |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst |
| Csatzár típusa | Gyorskioldós óraszíj, Kétrészes pillangózár nyomógombbal |
| Funkciók | Dátum |
| Számlap színe | Sötétkék |
| Lünetta színe | Ezüst |
| Súly | 138g |











