TISSOT PRX Powermatic 80 karóra T137.407.11.051.00
A 40 mm-es, fekete „waffle” számlapos PRX Powermatic 80 az abszolút mindenes, az úgynevezett „GADA” (Go Anywhere, Do Anything) órák királya ebben az árkategóriában. Lenyűgöző, akár 80 órás járástartalékkal bír, és a legmodernebb Nivachron™ antimágneses hajszálrugóval szerelték fel.
Míg a kék vagy a zöld számlapok valamivel sportosabbak, a fekete texturált felület elképesztően komoly és szofisztikált hatást kelt. Olyan magas szintű kidolgozást és luxus sportórás esztétikát nyújt, ami a többszörösébe kerülő svájci nagyágyúk (pl. az AP Royal Oak) sajátja. Ha csak egyetlen mechanikus órát szeretnél, ami az év 365 napján, egy pólós nyári naptól kezdve a legszigorúbb öltönyös tárgyalásig tökéletesen megállja a helyét, ez a modell az egyik legbiztosabb és legstílusosabb választás.
319.900 Ft
2 készleten (utánrendelhető)
| Márka | TISSOT |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Automata, Automata, kézzel is felhúzható Svájci szerkezet Nivachron™ antimágneses hajszálrugóval |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 40mm |
| Hátlap | Üveg |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst |
| Csatzár típusa | Gyorskioldós óraszíj, Háromrészes pillangózár nyomógombbal |
| Funkciók | Dátum |
| Számlap színe | Fekete |
| Lünetta színe | Ezüst |
| Súly | 138g |








