TISSOT PRX Powermatic 80 karóra T137.407.33.021.00
A teljes arany, 40 mm-es automata PRX nem egy „bújócskázós” darab; ez egy hamisítatlan, figyelemfelkeltő „statement piece” (irányzatot mutató, határozott kiegészítő). Megjelenésében hordozza azt a felszabadult, luxust sugárzó életérzést, ami az 1970-es és ’80-as évek arany luxusóráit jellemezte, miközben a waffle számlappal és a modern tokozással zseniálisan friss és trendi marad. Tökéletes választás annak, aki egy extrém stílusos, megbízható és csúcstechnológiás svájci mechanikus órát keres, amellyel garantáltan kitűnik a tömegből, és nem fél vállalni a feltűnést.
Lenyűgöző, akár 80 órás járástartalékkal bír, és a modern Nivachron™ antimágneses hajszálrugóval szerelték fel, ami megvédi a mechanikát a mindennapi mágneses terek (okostelefonok, laptopok) káros hatásaitól.
369.900 Ft
1 készleten (utánrendelhető)
| Márka | TISSOT |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Automata, Automata, kézzel is felhúzható Svájci szerkezet Nivachron™ antimágneses hajszálrugóval |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Arany |
| Óratok átmérője | 40mm |
| Hátlap | Üveg |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Arany |
| Csatzár típusa | Gyorskioldós óraszíj, Háromrészes pillangózár nyomógombbal |
| Funkciók | Dátum |
| Számlap színe | Arany |
| Lünetta színe | Arany |
| Súly | 138g |








