TISSOT PRX karóra T137.410.11.041.00
A 40 mm-es sötétkék számlapos kvarc PRX a „tökéletes első svájci óra”, illetve a legbiztosabb belépő az integrált acél sportórák világába. A sötétkék és az ezüst acél a legklasszikusabb, legsokoldalúbb párosítás, ami létezik. A vékony kvarc szerkezet miatt az óra egy igazi, kényelmes „vedd fel és felejtsd el, hogy rajtad van” (grab-and-go) darab, amelyet sosem kell beállítani, mindig pontosan mutatja az időt. Legyen szó egy laza hétvégi pólós szettről vagy egy szigorú irodai öltözékről, ez az óra minden élethelyzetben megállja a helyét, miközben azt a letisztult, ’70-es évekbeli luxus sportórás életérzést sugározza, amire a mai napig milliók vágynak.
161.900 Ft
2 készleten (utánrendelhető)
| Márka | TISSOT |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Svájci quartz |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 40mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst |
| Csatzár típusa | Gyorskioldós óraszíj, Háromrészes pillangózár nyomógombbal |
| Funkciók | Dátum |
| Számlap színe | Sötétkék |
| Lünetta színe | Ezüst |
| Súly | 130g |












