TISSOT PRX karóra T137.410.11.091.01
Ez a Full Lume (teljesen világító) PRX a legkettősebb személyiséggel rendelkező óra a kollekcióban. Nappal, az irodában egy letisztult, visszafogott, halványzöld/fehér számlapos, elegáns acél sportórának mutatja magát, amibe senki sem kötne bele egy üzleti megbeszélésen. Éjszaka, a moziban, egy esti sétánál vagy a bárban viszont azonnal egy elképesztően látványos, figyelemfelkeltő „fényszóróvá” változik. A gondozásmentes kvarc szerkezet vékonysága miatt tökéletes mindennapi darab. Ideális választás annak, aki szereti a PRX klasszikus, ’70-es éveket idéző formavilágát, de egy olyan játékos és különleges csavarra vágyik, amivel garantáltan mindenkit meglephet sötétedés után!
161.900 Ft
2 készleten (utánrendelhető)
| Márka | TISSOT |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Svájci quartz |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 40mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst |
| Csatzár típusa | Gyorskioldós óraszíj, Háromrészes pillangózár nyomógombbal |
| Funkciók | Dátum |
| Számlap színe | Tiffany, Világoszöld |
| Lünetta színe | Ezüst |
| Súly | 130g |








