TISSOT PRX karóra T137.410.17.051.00
A fekete számlap és a fekete gumiszíj párosítása a létező legsportosabb, legsokoldalúbb „mindennapi igásló” (beater watch) konfiguráció a PRX vonalon belül. Míg az acélcsat öltönyösebb, a gumiszíj egy fiatalos, dinamikus és nagyon aktív karaktert ad az órának, ráadásul a fekete szín miatt szó szerint bármilyen ruhához felvehető. A karbantartásmentes kvarc szerkezet és a vízálló, puha kaucsukszíj kombinációja azt jelenti, hogy ezt az órát tényleg sosem kell levenned: tökéletes társ a konditeremben, a nyári fesztiválokon, a tengerparton, de a letisztult PRX tokforma miatt egy farmer-póló szettben az irodában is hibátlanul mutat.
155.900 Ft
1 készleten (utánrendelhető)
| Márka | TISSOT |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Svájci quartz |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 40mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Gumi, Kaucsuk |
| Óraszíj színe | Fekete |
| Csatzár típusa | Gyorskioldós óraszíj, Tüskezár |
| Funkciók | Dátum |
| Számlap színe | Fekete |
| Lünetta színe | Ezüst |
| Súly | 86g |








