TISSOT Chemin des Tourelles Powermatic 80 karóra T139.807.11.048.00
A kék számlapos, 39 mm-es Chemin des Tourelles az elegáns üzleti órák alfája és omegája. A kék számlap és az ezüst acélcsat klasszikus, biztonságos párosítása miatt rendkívül sokoldalú: egy szigorú öltönyös megjelenéshez éppúgy illik, mint egy inges, „business casual” irodai szetthez. A domború számlap és a kupolás zafírüveg olyan mélységet és klasszikus luxusérzetet ad a modellnek, ami az ebben az árkategóriában lévő óráknál kifejezetten ritka. Tökéletes választás annak, aki egy megbízható, csúcstechnológiás automata szerkezettel szerelt, tradicionális svájci órát keres a modern kor legideálisabb méretarányaival.
378.900 Ft
1 készleten (utánrendelhető)
| Márka | TISSOT |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Automata, 23 köves, kézzel is felhúzható Svájci szerkezet Nivachron™ antimágneses hajszálrugóval |
| Vízállóság | 5ATM (50m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 39mm |
| Hátlap | Üveg |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst |
| Csatzár típusa | Gyorskioldós óraszíj, Kétrészes pillangózár nyomógombbal |
| Funkciók | Dátum |
| Számlap színe | Sötétkék |
| Lünetta színe | Ezüst |
| Súly | 122g |











