TISSOT PR100 karóra T150.410.22.041.00
Az ezüst, az arany és a tengerkék párosítása az óraipar egyik legklasszikusabb, „hajózós/yachtos” eleganciát sugárzó kombinációja. A kéttónusú (bicolor) dizájn újra a reneszánszát éli, hiszen egyszerre nyújtja az acél sportos visszafogottságát és az arany luxusát. A PR100 megújult vonalvezetése kevésbé szögletes, mint a PRX, és lazább, mint a Gentleman; ez egy hamisítatlan mindennapi „igásló” elegáns köntösben. Tökéletes választás annak, aki egy vékony, gondozásmentes, elnyűhetetlen svájci órát keres, amely az arany részletek miatt a legegyszerűbb irodai vagy hétvégi szettet is azonnal egy magasabb, elegánsabb szintre emeli.
165.900 Ft
3 készleten (utánrendelhető)
| Márka | TISSOT |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | 3 köves Svájci quartz |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Arany, Ezüst |
| Óratok átmérője | 40mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst-arany |
| Csatzár típusa | Gyorskioldós óraszíj, Kétrészes pillangózár nyomógombbal |
| Funkciók | Dátum |
| Számlap színe | Sötétkék |
| Lünetta színe | Arany |
| Súly | 122g |








