TISSOT Bellissima karóra T126.010.11.013.00
A Bellissima név olaszul azt jelenti: „legszebb”, és a Tissot nem is lőtt mellé ezzel az elnevezéssel. Ez a modell az időtlen, klasszikus női elegancia megtestesítője. A mindössze 26 mm-es, kecses acéltok, a római számok és a texturált fehér számlap együttesen egy nagyon finom, tradicionális, mégis friss megjelenést kölcsönöznek neki. Kialakítása és ékszerszerű fémcsatja miatt tökéletes választás elegáns irodai öltözékhez (business look) vagy esti alkalmi viselethez, de egy egyszerűbb, letisztult mindennapi szettet is azonnal magasabb szintre emel. Egy igazi klasszikus, amely évtizedek múlva is ugyanolyan stílusos és divatos marad, mint ma.
205.900 Ft
1 készleten (utánrendelhető)
| Márka | TISSOT |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Női |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | 3 köves Svájci quartz |
| Vízállóság | 5ATM (50m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 26mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst |
| Csatzár típusa | Kétrészes pillangózár nyomógombbal |
| Funkciók | Dátum |
| Számlap színe | Fehér |
| Lünetta színe | Ezüst |
| Súly | 59g |









