TISSOT Bellissima karóra T126.010.16.113.02
A természetes gyöngyház és a zöld bőrszíj párosítása igazi mestermunka a Tissot részéről. Míg egy fekete vagy barna szíj szigorúbbá tenné, ez a mélyzöld árnyalat rendkívül élettel teli, friss, de mégis roppant elegáns hatást kelt. A zöld szín remekül rezonál a természetes kagylóhéj finom pasztell-csillogásával, és azonnal prémium szintre emeli a modellt. Tökéletes választás a kifinomult elegancia kedvelőinek: egy igazi karakteres, mégis klasszikus svájci ékszeróra, amely egyedivé varázsolja a mindennapi vagy alkalmi viseletet.
185.900 Ft
1 készleten (utánrendelhető)
| Márka | TISSOT |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Női |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | 3 köves Svájci quartz |
| Vízállóság | 5ATM (50m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 26mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Valódi bőr |
| Óraszíj színe | Zöld |
| Csatzár típusa | Kétrészes pillangózár nyomógombbal |
| Funkciók | Dátum |
| Számlap színe | Gyöngyházfehér |
| Lünetta színe | Ezüst |
| Súly | 26g |








