TISSOT PR100 karóra T150.210.26.111.00
Ez a gyöngyház számlapos, bőrszíjas PR 100-as egy ízig-vérig nőies, romantikus és elegáns darab. A tok formája továbbra is a „GADA” (mindenttudó sportóra) kategóriát idézi, de a finom bőrszíj és a káprázatosan csillogó, egyedi gyöngyház számlap miatt sokkal inkább egy alkalmi / öltönyóra (dress watch) hatását kelti. A rozéarany részletek hihetetlenül meleg, luxust sugárzó karaktert adnak neki. Tökéletes választás annak, aki egy megbízható, tartós tokozású svájci órát keres, de a fémcsatok hűvössége helyett a bőr puhaságára és egy igazán különleges, ékszerszerű számlapra vágyik.
129.900 Ft
2 készleten (utánrendelhető)
| Márka | TISSOT |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Női |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Svájci quartz |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 34mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Valódi bőr |
| Óraszíj színe | Bézs |
| Csatzár típusa | Gyorskioldós óraszíj, Tüskezár |
| Funkciók | Dátum |
| Számlap színe | Gyöngyházfehér |
| Lünetta színe | Rozéarany |
| Súly | 41g |








