TISSOT Seastar 1000 karóra T120.217.33.061.00
A lenyűgöző, akár 30 bar (300 m/1000 ft) nyomásig tartó vízállóság egy svájci kvarcszerkezet energiájával párosul. A menetes koronának és hátlapnak, az egyirányba forgatható biztonsági lünettának, valamint a sötétben is olvashatóságot biztosító Super-LumiNova® bevonatnak köszönhetően a Seastar 1000 Quartz a vizek igazi ásza, amelyben tényleg minden megvan. A menetes korona emellett további védelmet nyújt az ütésekkel szemben is.
264.900 Ft
1 készleten (utánrendelhető)
| Márka | TISSOT |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Unisex |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Svájci quartz |
| Funkciók | Stopper, dátum, forgatható lünetta, koronazár |
| Vízállóság | 30ATM (300m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Fekete |
| Óratok átmérője | 38mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Fekete |
| Csatzár típusa | Nyomógombos, biztonsági záras pillangózár, gyorskioldós óraszíj |
| Számlap színe | Fekete |
| Lünetta színe | Fekete |
| Súly | 131g |







