TISSOT Seastar 1000 karóra T120.410.11.041.00
A kék számlap és az acélszíj párosítása a sportórák világának leginkább bevált és legkedveltebb klasszikusa. Ennek a modellnek a zsenialitása azonban a 40 mm-es átmérőben és a lapos, 10 mm-es tokozásban rejlik. Míg a nagyobb, vastag búvárórák sokszor kényelmetlenek egy szűkebb ingujj alatt, ez a modell könnyedén és észrevétlenül csúszik be a mandzsetta alá. Ez teszi az irodai vagy alkalmi megjelenés tökéletes kiegészítőjévé is, miközben masszív felépítése és 300 méteres vízállósága révén hétvégén egy tengerparti nyaralás vagy búvárkodás során is hű társad marad. Egy hamisítatlan, modern svájci „mindenes” (GADA – Go Anywhere, Do Anything) óra.
202.900 Ft
1 készleten (utánrendelhető)
| Márka | TISSOT |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Unisex |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | 3 köves Svájci quartz |
| Vízállóság | 30ATM (300m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 40mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst |
| Csatzár típusa | Nyomógombos, biztonsági záras pillangózár, gyorskioldós óraszíj |
| Funkciók | Dátum, forgatható lünetta, koronazár |
| Számlap színe | Sötétkék |
| Lünetta színe | Sötétkék |
| Súly | 134g |







