TISSOT Seastar 1000 karóra T120.410.33.091.00
A teljesen fekete dizájn (az „all-black” vagy „stealth” megjelenés) a színátmenetes sötétzöld számlappal párosítva egy elképesztően modern, titokzatos és maszkulin karaktert ad ennek a svájci búvárórának. Bár az óra 300 méteres vízállóságával egy komoly sporteszköz, a sötét tónus miatt kevésbé hivalkodó, mint a hagyományos ezüst vagy arany modellek. Kifejezetten vagány kiegészítője egy laza, utcai (streetwear) vagy sötétebb „smart casual” öltözéknek. Tökéletes választás annak, aki szereti a 40 mm-es méret kényelmét, de egy határozott, modern és taktikai hangulatú órát keres a mindennapokra.
225.900 Ft
Engedélyezett utánrendelésre
| Márka | TISSOT |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Unisex |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | 3 köves Svájci quartz |
| Vízállóság | 30ATM (300m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Fekete |
| Óratok átmérője | 40mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Fekete |
| Csatzár típusa | Nyomógombos, biztonsági záras pillangózár, gyorskioldós óraszíj |
| Funkciók | Dátum, forgatható lünetta, koronazár |
| Számlap színe | Fekete, zöld |
| Lünetta színe | Fekete |
| Súly | 134g |







