TISSOT Seastar 1000 Powermatic 80 karóra T120.807.22.051.00
A fekete és az arany párosítása a 40 milliméteres mérettel kiegészülve az elképzelhető egyik leguniverzálisabb és legelegánsabb sportórát eredményezte. Kiemelkedő, akár 80 órás járástartalékkal bír, és megkapta a Nivachron™ antimágneses hajszálrugót, amely maximális pontosságot garantál a modern, mágneses terekkel teli (okostelefonok, laptopok) világunkban is.
Ez a „GADA” (Go Anywhere, Do Anything – azaz bárhová felvehető) kategória csúcsa: a kényelmes méret és a kétszínű ékszer-megjelenés miatt tökéletes választás egy öltönyhöz vagy irodai szetthez, de 300 méteres vízállóságának és kőkemény svájci szerkezetének köszönhetően a hétvégi tengerparti nyaralások során sem kell soha levenned. Egyesíti a prémium luxusórák megjelenését a mindennapi „tool watch” (szerszám-óra) megbízhatóságával.
358.900 Ft
1 készleten (utánrendelhető)
| Márka | TISSOT |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Unisex |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Automata, 23 köves, kézzel is felhúzható Svájci szerkezet Nivachron™ antimágneses hajszálrugóval |
| Vízállóság | 30ATM (300m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Ezüst, arany |
| Óratok átmérője | 40mm |
| Hátlap | Üveg |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst, arany |
| Csatzár típusa | Nyomógombos, biztonsági záras pillangózár, gyorskioldós óraszíj |
| Funkciók | Dátum, forgatható lünetta, koronazár |
| Számlap színe | Fekete |
| Lünetta színe | Fekete |
| Súly | 148g |








