TISSOT PRX Powermatic 80 karóra T137.207.11.351.00
A 35 mm-es, jégkék PRX Powermatic 80 egy igazi telitalálat. Lenyűgöző, akár 80 órás járástartalékkal bír, és a modern Nivachron™ antimágneses hajszálrugóval szerelték fel.
A jégkék szín egyszerre elegáns, sportos és hihetetlenül trendi: olyan frissességet ad az acélórának, ami azonnal vonzza a tekintetet anélkül, hogy túlzó lenne. A dombornyomott számlap textúrája prémium kategóriás megjelenést biztosít, míg a 35 mm-es, klasszikus tokméret garantálja az egész napos kényelmet. Tökéletes „GADA” (bárhová felvehető) darab, amely egy nyári, laza lenvászon inges szetthez éppoly hibátlanul passzol, mint egy irodai zakóhoz. Egy igazi modern klasszikus, amellyel lehetetlen mellényúlni.
319.900 Ft
1 készleten
| Márka | TISSOT |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Unisex |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Automata, 25 köves, kézzel is felhúzható Svájci szerkezet Nivachron™ antimágneses hajszálrugóval |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 35mm |
| Hátlap | Üveg |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst |
| Csatzár típusa | Kétrészes pillangózár nyomógombbal, gyorskioldós óraszíj |
| Funkciók | Dátum |
| Számlap színe | Jégkék |
| Lünetta színe | Ezüst |
| Súly | 104g |








