TISSOT PRX karóra T137.210.11.351.00
A világoskék szín jelenleg az óragyűjtés abszolút sztárja, és a Tissot zseniálisan integrálta ezt a PRX szögletes, ’70-es éveket idéző acél formavilágába. A kvarc szerkezet és a lapos tokozás miatt ez egy tökéletes „vedd fel és indulj” (grab-and-go) óra. A számlap színe egyszerre elegáns és játékos: egy farmeres, laza nyári szettből azonnal kiemelkedik, de egy letisztult irodai öltözéket is stílusosan feldob. Tökéletes választás mindazoknak, akik a legendás PRX dizájnt a lehető legmegbízhatóbb, legvékonyabb formában és a modern óraipar legkeresettebb színében szeretnék hordani.
169.900 Ft
1 készleten (utánrendelhető)
| Márka | TISSOT |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Unisex |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | 3 köves Svájci quartz |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 35mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst |
| Csatzár típusa | Kétrészes pillangózár nyomógombbal, gyorskioldós óraszíj |
| Funkciók | Dátum |
| Számlap színe | Világoskék |
| Lünetta színe | Ezüst |
| Súly | 97g |









