CASIO Collection AW-81-1A1EF karóra
A Casio AW-81-1A1EF egy végtelenül bájos, praktikus és megbízható mindenes. Ezzel a modellel egy igazi retro-tech klasszikushoz érkeztünk! Az AW-81-es széria a Casio „Ana-Digi” (analóg-digitális) kínálatának egyik legpraktikusabb és legkedveltebb darabja, amely egy olyan zseniális funkciót rejt, ami az okostelefonok előtti korszakban egyenesen a jövőt jelentette!
A megbízható kvarc szerkezet két hatalmas extrával bír. Az egyik a 10 éves elem élettartam, ami egészen elképesztő kényelmet ad. A másik pedig a Telememo 30 funkció: az óra belső memóriájába akár 30 nevet és telefonszámot is el tudsz menteni! Igazi James Bond-életérzés a csuklón.
A hordó alakú tokozás és a Telememo funkció egy nagyon erős, kora 2000-es évekbeli (Y2K) retro-tech hangulatot ad neki, ami manapság újra elképesztően divatos. Tökéletes munkaóra (fizikai munkához is, mert a műanyag tokozás és a süllyesztett domború üveg jól bírja a gyűrődést), remek választás a hétvégi barkácsoláshoz, vagy egyszerűen egy laza, sportos utcai kiegészítőnek. Felveszed, 10 évig nem kér enni, és mindent tud, amire a mindennapokban szükséged lehet!
12.490 Ft
1 készleten
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg-digitális |
| Szerkezet | Japán quartz |
| Vízállóság | 5ATM (50m) |
| Óraüveg anyaga | Ásványi üveg |
| Óratok anyaga | Műanyag |
| Óratok színe | Ezüst, Fekete |
| Óratok átmérője | 46.2×38.6mm |
| Hátlap | Műanyag |
| Óraszíj anyaga | Gumi |
| Óraszíj színe | Fekete |
| Csatzár típusa | Tüskezár |
| Funkciók | 24 órás kijelző, Dátum, Ébresztő, Stopper, Telememo 30 |
| Számlap színe | Fekete |
| Súly | 30g |




