Casio Standard DW-291H-1BVEF karóra
A Casio DW-291H-1BVEF nem egy öltönyóra, és nem is akar az lenni. Ez egy hamisítatlan „túlélő” eszköz. Azoknak a férfiaknak találták ki, akik a G-Shockok legendás elpusztíthatatlanságára, 200 méteres vízállóságára és agresszív, robusztus megjelenésére vágynak, de a G-Shock árának töredékéért! Ideális választás fizikai munkát végzőknek, katonáknak, túrázóknak, extrém sportolóknak, vagy csak egyszerűen a mindennapokra, ha egy olyan órát akarsz a csuklódra tenni, amire sosem kell vigyázni, mert mindent (is) kibír.
16.990 Ft
1 készleten
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Nem | Férfi |
| Típus | Digitális |
| Szerkezet | CASIO digitális quartz |
| Vízállóság | 20ATM (200m) |
| Óraüveg anyaga | Műanyag |
| Óratok anyaga | Műgyanta (resin) |
| Óratok színe | Fekete |
| Óratok átmérője | 48.5mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Gumi |
| Óraszíj színe | Fekete |
| Csatzár típusa | Tüskezár |
| Funkciók | 24 órás kijelző, Dátum, Ébresztő, Háttérvilágítás, Hét napjai, Stopper, Világidő |
| Súly | 63g |




