Casio Wave Ceptor WV-200RD-1AEF karóra
A Casio WV-200RD-1AEF egy igazi „terminátor” óra. A dizájnja erőt és elpusztíthatatlanságot sugároz. Bár a fémcsat ad neki egy kis utcai (streetwear) eleganciát, a robusztus acél keret és a digitális kijelző miatt ez egy vérbeli taktikai/sportóra marad. Ha egy olyan férfias, masszív órát keresel a mindennapokra, ami miatt sosem kell aggódnod, hogy beázik vagy odaütöd valahova, ráadásul az életed végéig másodpercre pontos marad, akkor ez a modell az egyik legkiválóbb választás a piacon!
A számlapon lévő „Wave Ceptor” felirat a lényeg: ez az óra rádióvezérelt. A beépített antennája segítségével veszi a földi atomórák rádiójeleit (Európában, Észak-Amerikában és Japánban), és minden éjszaka automatikusan másodpercre pontosra állítja magát. Sosem késik, sosem siet, és a téli-nyári időátállítást is teljesen magától intézi!
37.990 Ft
1 készleten
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Nem | Férfi |
| Típus | Digitális |
| Szerkezet | CASIO digitális quartz |
| Szerkezet pontosítása | Multi-Band 5 |
| Vízállóság | 20ATM (200m) |
| Óraüveg anyaga | Ásványi üveg |
| Óratok anyaga | Műanyag, Rozsdamentes acél |
| Óratok színe | Ezüst, Fekete |
| Óratok átmérője | 47.7mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst |
| Csatzár típusa | Kétrészes pillangózár nyomógombbal |
| Funkciók | 24 órás kijelző, Dátum, Ébresztő, Háttérvilágítás, Hét napjai, Öröknaptár, Stopper, Világidő |
| Súly | 114g |




