Casio Edifice EFV-550GY-8AVUEF karóra
A Casio Edifice EFV-550GY-8AVUEF a modern, „badass” férfióra tankönyvi példája. A csillogásmentes, sötét fegyvermetál felület sokkal morcosabb és sportosabb megjelenést ad neki, mint a hagyományos ezüst acélóráknak. Egy bőrdzsekis, farmeres, laza utcai szetthez (streetwear) egyszerűen zseniálisan áll, de az Edifice eleganciája miatt egy sötét öltöny mellé is bevethető „titkos fegyverként”. Ha szereted a nagy, nehéz, autósportos órákat, de a sötét, lopakodó színeket preferálod, ezt az órát imádni fogod!
62.990 Ft
1 készleten
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Japán quartz |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Ásványi üveg |
| Óratok anyaga | Rozsdamentes acél |
| Óratok színe | Sötétszürke |
| Óratok átmérője | 47mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Sötétszürke |
| Csatzár típusa | Kétrészes pillangózár nyomógombbal |
| Funkciók | Dátum, Stopper |
| Számlap színe | Szürke |
| Lünetta színe | Sötétszürke |
| Súly | 156g |




