Casio Edifice EFR-552D-1A2VUEF karóra
A Casio Edifice EFR-552D-1A2VUEF a mindennapi férfias elegancia és a benzingőzös sportosság tökéletes keveréke. A fekete és kék dinamikus kontrasztja azonnal vonzza a tekintetet. Egy sötét öltönyhöz vagy zakóhoz felvéve komoly, határozott eleganciát sugároz az irodában, míg egy laza pólós-farmeres hétvégi programnál előbújik belőle a vérbeli versenykronográf. Egy hihetetlenül sokoldalú, látványos alapdarab, ami vonzza az elismerő pillantásokat!
49.990 Ft
1 készleten
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Japán quartz |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Ásványi üveg |
| Óratok anyaga | Rozsdamentes acél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 47mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst |
| Csatzár típusa | Kétrészes pillangózár nyomógombbal |
| Funkciók | Dátum, Stopper |
| Számlap színe | Fekete |
| Lünetta színe | Kék |
| Súly | 157g |




