TISSOT Seastar 1000 Chrono karóra T120.417.17.051.03
Ez a változat a Seastar 1000 Chronograph egyik legpraktikusabb és legmodernebb kivitele. Az ezüst színű acéltok a fekete/kék lünettával és a fekete számlappal a klasszikus búváróra-hagyományokat követi, de a kékkel díszített fekete szövetszíj azonnal egy friss, sportos és fiatalos csavart visz az összképbe. Sokkal könnyebb viselet, mint az acélszíjas társai, így ideális választás azoknak, akik egy nagy méretű, komoly tudású svájci sportórát szeretnének, de a mindennapokban a kényelmet és a lazább, „casual” stílust részesítik előnyben.
243.900 Ft
1 készleten (utánrendelhető)
| Márka | TISSOT |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | 4 köves Svájci quartz |
| Vízállóság | 30ATM (300m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 45.5mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Textil |
| Óraszíj színe | Fekete, kék |
| Csatzár típusa | Tüskezár |
| Funkciók | Stopper, dátum, forgatható lünetta, koronazár |
| Számlap színe | Fekete |
| Lünetta színe | Fekete, kék |
| Súly | 119g |







