TISSOT Seastar 2000 Professional búváróra T120.607.11.041.00
Ezzel a modellel megérkeztünk a TISSOT búvárórák abszolút csúcsára. Ez már nem csupán egy sportos kiegészítő, hanem egy hivatalos ISO 6425 minősítéssel rendelkező, kőkemény professzionális búváróra, amely mind tudásában, mind fizikai méreteiben egy igazi nehézsúlyú monstrum.
A Seastar 2000 Professional az óragyártás technológiai erődemonstrációja. Mivel ez egy professzionális műszer, a tok oldalán (9 óránál) egy héliumkieresztő szelep található a mélytengeri szaturációs merülésekhez. A türkizkék hullámmintás számlap és a kerámia lünetta miatt elképesztően gyönyörű és exkluzív megjelenésű, ugyanakkor a 46 mm-es átmérőjú, és 16.25mm vastag brutális tokozás egyértelművé teszi, hogy ez nem egy öltönyóra. Ez egy elpusztíthatatlan, professzionális búváróra, amely a legextrémebb körülmények között is helytáll. Tökéletes választás azoknak a férfiaknak, akik nem kötnek kompromisszumot, szeretik a feltűnően nagy és nehéz órákat, és a svájci búvárórák legmagasabb technológiai szintjét akarják a csuklójukon tudni.
505.900 Ft
1 készleten (utánrendelhető)
| Márka | TISSOT |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Automata, 25 köves, kézzel is felhúzható Svájci szerkezet Nivachron™ antimágneses hajszálrugóval |
| Vízállóság | 60ATM (600m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 46mm |
| Hátlap | Üveg |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst |
| Csatzár típusa | Kétrészes pillangózár biztonsági zárral, és búvárhosszabbítóval. |
| Funkciók | Dátum, forgatható kerámia lünetta, koronazár, héliumkieresztő szelep |
| Számlap színe | Türkiz, gravírozott hullámmintával |
| Lünetta színe | Fekete |
| Extra | ISO 6425 minősítéssel rendelkező, professzionális búváróra |
| Súly | 206g |











