TISSOT Seastar 2000 Professional búváróra T120.607.37.041.00
Ezzel a modellel megérkeztünk a TISSOT búvárórák abszolút csúcsára. Ez már nem csupán egy sportos kiegészítő, hanem egy hivatalos ISO 6425 minősítéssel rendelkező, kőkemény professzionális búváróra, amely mind tudásában, mind fizikai méreteiben egy igazi nehézsúlyú monstrum.
A Seastar 2000 Professional az óragyártás technológiai erődemonstrációja. Mivel ez egy professzionális műszer, a tok oldalán (9 óránál) egy héliumkieresztő szelep található a mélytengeri szaturációs merülésekhez.
Bár a Seastar 2000 Professional méretei tiszteletet parancsolóak, a fekete PVD tokozás és a könnyű gumiszíj kombinációja miatt ez a verzió sokkal lazább, modernebb és taktikaibb („stealth”) hatást kelt, mint a nehéz, csillogó acélszíjas testvére. A sötét külső csodálatos kontrasztot alkot a mélykék, hullámmintás számlappal, mintha csak a mélytengeri sötétséget idézné meg. Tökéletes választás annak, aki egy elpusztíthatatlan, ISO-minősített svájci csúcsműszert szeretne a csuklóján tudni, de a nehéz fém helyett a kényelmesebb, sportosabb és agresszívebb dizájnt részesíti előnyben.
525.900 Ft
1 készleten (utánrendelhető)
| Márka | TISSOT |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Automata, 25 köves, kézzel is felhúzható Svájci szerkezet Nivachron™ antimágneses hajszálrugóval |
| Vízállóság | 60ATM (600m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Fekete |
| Óratok átmérője | 46mm |
| Hátlap | Üveg |
| Óraszíj anyaga | Gumi |
| Óraszíj színe | Sötétkék |
| Csatzár típusa | Tüskezár, gyorskioldós óraszíj |
| Funkciók | Dátum, forgatható kerámia lünetta, koronazár, héliumkieresztő szelep |
| Számlap színe | Sötétkék, gravírozott hullámmintával |
| Lünetta színe | Fekete |
| Extra | ISO 6425 minősítéssel rendelkező, professzionális búváróra |
| Súly | 146g |








