TISSOT Gentleman karóra T127.410.16.051.01
A fekete számlap és a sötétbarna bőrszíj párosítása a klasszikus férfidivat egyik legidőtállóbb és legizgalmasabb kombinációja! Bár a fekete szíj szigorúbbá tenné, ez a mélybarna árnyalat egy kis melegséget, olaszos eleganciát és lazább (smart casual) karaktert visz az órába. A mindössze 8,5 mm-es vastagsága miatt könnyedén becsúszik az ingujj alá, így egy üzleti vagy alkalmi szett tökéletes kiegészítője lehet, de barna cipővel és övvel párosítva a mindennapi viselethez is hibátlan stílust biztosít. Tökéletes választás, ha egy hajszálpontos svájci órát keresel, ami ötvözi a klasszikus eleganciát a modern kényelemmel.
175.900 Ft
1 készleten (utánrendelhető)
| Márka | TISSOT |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | 3 köves Svájci quartz |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 40mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Valódi bőr |
| Óraszíj színe | Sötétbarna |
| Csatzár típusa | Háromrészes pillangózár nyomógombbal |
| Funkciók | Dátum |
| Számlap színe | Fekete |
| Lünetta színe | Ezüst |
| Súly | 70g |








