TISSOT PR516 Chrono karóra T149.417.11.041.00
A kék számlapos PR516 kvarc kronográf egy igazi időgép, ami a klasszikus autóversenyzés (a Le Mans és a Forma-1 hőskorának) aranykorába repít vissza. A robusztus tokforma, a stopperes számlap és a lünetta mind azt a nyers, férfias atmoszférát sugározzák, ami a ’70-es évek ikonikus sportóráit jellemezte. Kiváló választás azoknak, akik rajonganak a vintage motorsport dizájnért és egy karakteres, „izmos” órára vágynak, de a mindennapokban a drágább és kényesebb mechanikus szerkezetek helyett egy gondozásmentes, mindig bevetésre kész kvarc órát részesítenek előnyben.
219.900 Ft
2 készleten (utánrendelhető)
| Márka | TISSOT |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Svájci quartz |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 40mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst |
| Csatzár típusa | Gyorskioldós óraszíj, Nyomógombos, biztonsági záras pillangózár |
| Funkciók | Stopper, Tachymeter |
| Számlap színe | Sötétkék |
| Lünetta színe | Fehér, Sötétkék |
| Súly | 145g |








