TISSOT PR100 Chrono karóra T150.417.11.041.00
Ha a sima kék számlapos PR 100 az elegáns „svájci bicska”, akkor ez a kronográf verzió az „aktív svájci bicska”. A három segédszámlap és a nyomógombok jelentősen sportosabbá, férfiasabbá és műszakibbá teszik az óra megjelenését, miközben a sötétkék és ezüst színkombináció megőrzi az időtálló eleganciát. Bársonyosan elegáns tud lenni egy tárgyalóteremben, de a stopper funkció és a 100 méteres vízállóság miatt egy hétvégi vitorlázáson vagy autózáson is abszolút a helyén érzi magát. Tökéletes annak, aki szereti a picit összetettebb, technikaibb számlapokat, de nem akar lemondani a GADA (Go Anywhere, Do Anything) órák sokoldalúságáról.
169.900 Ft
Engedélyezett utánrendelésre
| Márka | TISSOT |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Svájci quartz |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 40mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst |
| Csatzár típusa | Gyorskioldós óraszíj, Kétrészes pillangózár nyomógombbal |
| Funkciók | Dátum, Stopper |
| Számlap színe | Sötétkék |
| Lünetta színe | Ezüst |
| Súly | 135g |








