TISSOT PRX karóra T137.210.11.331.00
A halvány rózsaszín számlap zseniálisan lágyítja a PRX határozott, szigorú és szögletes acél formavilágát. Míg a sötétebb színek a klasszikus sportóra-vonalat erősítik, ez a pasztell rózsaszín egy hihetetlenül vidám, tavaszias/nyárias (summer watch) hangulatot áraszt, amely szinte ékszerszerűvé teszi az órát. A kvarc szerkezet és a lapos tokozás miatt egy rendkívül praktikus „vedd fel és indulj” darab. Különösen népszerű a hölgyek körében, akik egy megbízható, sportos, mégis kifejezetten nőies és trendi svájci órát keresnek a mindennapokra, ami garantáltan mosolyt csal az arcukra, valahányszor leolvassák róla az időt.
162.900 Ft
1 készleten (utánrendelhető)
| Márka | TISSOT |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Női |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | 3 köves Svájci quartz |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 35mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst |
| Csatzár típusa | Kétrészes pillangózár nyomógombbal, gyorskioldós óraszíj |
| Funkciók | Dátum |
| Számlap színe | Rózsaszín |
| Lünetta színe | Ezüst |
| Súly | 97g |







