TISSOT PR100 karóra T150.210.11.031.00
Ez a 34 mm-es, ezüst számlapos PR 100 a tökéletes, angolul csak „GADA” (Go Anywhere, Do Anything – Menj bárhová, csinálj bármit) órának hívott kategória női képviselője. Az ezüst-az-ezüstön monokróm dizájn miatt annyira semleges, hogy tényleg bármilyen ruhához felvehető. Ugyanakkor a 100 méteres vízállóság, a karcálló zafírüveg és a masszív acéltok garantálja, hogy nem kell félteni: ez az óra veled tarthat a medencébe, egy nyári túrára, miközben a letisztult számlapja miatt a hétköznapokban az irodában is hibátlanul megállja a helyét. Egy igazi hűséges társ a mindennapokra!
135.900 Ft
1 készleten (utánrendelhető)
| Márka | TISSOT |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Női |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Svájci quartz |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 34mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst |
| Csatzár típusa | Gyorskioldós óraszíj, Kétrészes pillangózár nyomógombbal |
| Funkciók | Dátum |
| Számlap színe | Ezüst |
| Lünetta színe | Ezüst |
| Súly | 90g |








