TISSOT PR100 karóra T150.210.11.351.00
Ez a jégkék számlapos PR 100 tökéletesen ötvözi a robusztus „GADA” (Go Anywhere, Do Anything – Menj bárhová, csinálj bármit) funkcionalitást a legmodernebb óraipari trendekkel. A világoskék (Ice Blue) szín az elmúlt évek abszolút slágere lett a luxusórák piacán: egyszerre sportos, üde, fiatalos, mégis végtelenül elegáns. Míg a sötétkék vagy fekete számlapok nagyon szigorúak tudnak lenni, ez a világos pasztellkék egy finom, vidám színfoltot visz a megjelenésedbe, miközben az óra műszakilag (a zafírüvegnek és a 100 méteres vízállóságnak köszönhetően) egy igazi elnyűhetetlen társ marad a rohanós hétköznapokban vagy a nyári nyaralások során.
135.900 Ft
1 készleten (utánrendelhető)
| Márka | TISSOT |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Női |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Svájci quartz |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 34mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst |
| Csatzár típusa | Gyorskioldós óraszíj, Kétrészes pillangózár nyomógombbal |
| Funkciók | Dátum |
| Számlap színe | Jégkék |
| Lünetta színe | Ezüst |
| Súly | 90g |










