TISSOT PR100 karóra T150.210.33.021.00
A teljes arany PR100 zseniálisan ötvözi a luxus ékszerórák feltűnő eleganciáját a sportórák („igáslovak”) elnyűhetetlenségével. Ez a monokróm, arany színvilág a ’80-as évek klasszikus csillogását hozza vissza egy nagyon letisztult, modern és ízléses formában. Mivel az óra 34 mm-es és rendkívül lapos, az arany szín egyáltalán nem válik túlzóvá, inkább egy határozott stílusjegyet képvisel. Tökéletes választás annak a hölgynek, aki egy gondozásmentes, mindig pontos svájci órát keres, amelyet nyugodtan hordhat a strandon vagy a zuhany alatt, de amely az esti alkalmi ruhához vagy a munkahelyi blúzhoz is tökéletes, ékszerszerű kiegészítőként ragyog a csuklóján.
179.900 Ft
1 készleten (utánrendelhető)
| Márka | TISSOT |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Női |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | 3 köves Svájci quartz |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Arany |
| Óratok átmérője | 34mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Arany |
| Csatzár típusa | Gyorskioldós óraszíj, Kétrészes pillangózár nyomógombbal |
| Funkciók | Dátum |
| Számlap színe | Arany |
| Lünetta színe | Arany |
| Súly | 90g |








