TISSOT Seastar 1000 Powermatic 80 karóra T120.807.33.051.00
A teljesen fekete dizájn (stealth) a finoman szálcsiszolt számlappal párosítva egy elképesztően modern, maszkulin és tekintélyt parancsoló karaktert ad az órának. Kiemelkedő, 80 órás járástartalékkal rendelkezik, valamint megkapta az innovatív Nivachron™ antimágneses hajszálrugót.
Míg a kétszínű (bicolor) vagy a kék változatok inkább az eleganciát képviselik, ez a fekete modell egy hamisítatlan, prémium „tool watch” (szerszám-óra). A 40 mm-es tokméretnek köszönhetően a határozott, taktikai megjelenés ellenére is kiválóan hordható a mindennapokban, legyen szó egy laza utcai szettről (streetwear) vagy épp egy komolyabb outdoor kalandról. A tökéletes választás annak, aki egy sötét, titokzatos, mégis csúcstechnológiás svájci mechanikus órát keres.
376.900 Ft
1 készleten (utánrendelhető)
| Márka | TISSOT |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Unisex |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Automata, 23 köves, kézzel is felhúzható Svájci szerkezet Nivachron™ antimágneses hajszálrugóval |
| Vízállóság | 30ATM (300m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Fekete |
| Óratok átmérője | 40mm |
| Hátlap | Üveg |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Fekete |
| Csatzár típusa | Kétrészes pillangózár biztonsági zárral |
| Funkciók | Dátum, forgatható lünetta, koronazár |
| Számlap színe | Fekete |
| Lünetta színe | Fekete |
| Súly | 148g |








