TISSOT PRX Powermatic 80 karóra T137.207.11.091.01
A mentazöld számlapos, 35 mm-es PRX az elérhető svájci órák piacának egyik legvágyottabb darabja (igazi „hype” óra). Kiemelkedő, akár 80 órás járástartalékkal rendelkezik, és a csúcstechnológiás Nivachron™ antimágneses hajszálrugóval szerelték fel.
Zseniálisan ötvözi az 1970-es évek szigorú, geometrikus, szálcsiszolt acél formavilágát egy hihetetlenül friss, fiatalos, tavaszi/nyári színnel. A 35 mm-es méretnek köszönhetően egyáltalán nem tolakodó, mégis azonnal magára vonzza a tekinteteket. Tökéletes választás annak, aki egy megbízható, csúcstechnológiás svájci automata órát keres, ami nemcsak a klasszikus óragyártás előtt tiszteleg, de egy laza, utcai (streetwear) vagy nyári szett legstílusosabb kiegészítője is lehet.
319.900 Ft
1 készleten (utánrendelhető)
| Márka | TISSOT |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Unisex |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Automata, 25 köves, kézzel is felhúzható Svájci szerkezet Nivachron™ antimágneses hajszálrugóval |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 35mm |
| Hátlap | Üveg |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst |
| Csatzár típusa | Kétrészes pillangózár nyomógombbal, gyorskioldós óraszíj |
| Funkciók | Dátum |
| Számlap színe | Világoszöld |
| Lünetta színe | Ezüst |
| Súly | 104g |









