TISSOT PRX karóra T137.210.33.021.00
A teljes arany kvarc PRX egy hamisítatlan, figyelemfelkeltő „statement piece” (irányzatot mutató darab). Megjelenésében hordozza azt a „retro-chic”, felszabadult életérzést, ami a ’70-es évek luxusóráit jellemezte. A 35 mm-es méret az igazi zsenialitása: hiába a teljesen arany szín, a kisebb és laposabb felület miatt az óra megmarad ízlésesnek és elegánsnak. A kvarc szerkezet miatt ráadásul egy könnyen hordható, gondozásmentes darab. Tökéletes választás azoknak a nőknek és férfiaknak, akik egy karakteres, stílusos és extrém kényelmes kiegészítőt keresnek, amivel garantáltan ki lehet tűnni a tömegből.
209.900 Ft
1 készleten (utánrendelhető)
| Márka | TISSOT |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Unisex |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | 3 köves Svájci quartz |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Arany |
| Óratok átmérője | 35mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Arany |
| Csatzár típusa | Kétrészes pillangózár nyomógombbal, gyorskioldós óraszíj |
| Funkciók | Dátum |
| Számlap színe | Arany |
| Lünetta színe | Arany |
| Súly | 97g |








